You Make It Feel Like Christmas | Gwen Stefani

Bu sene yılbaşı anlaşılan Gwen Stefani için erken geldi! Genelde kasım ayı ortası çıkartılan yılbaşı albümleri için biraz erken davranmış ve ekim ayında  buluşturmuş "You Make It Feel Like Christmas" albümünü...

Albümde klasik yılbaşı şarkıları var  mesela "Jingle Bells", "Let It Snow", Marilyn Monroe ile özdeşleşmiş "Santa Baby" ya da "Silent Night" gibi... Bu şarkılara biraz daha güncel pop ezgileri katmsyı tercih etmiş Stefani.

Diğer şarkılar ise bu albüm için yeni hazırlanmış ve tamamına yakını adeta bir aşk ilanı kıvamında. Hemen hepsi Gwen Stefani'nin sarılmalara doyamadığı erkek arkadaşı country şarkıcısı Blake Shelton'a ithaf edilmiş.

"My Gift Is You" klasik pop ritimli bir şarkıyken "Christmas Eve" keyifli bir ballad. Shelton'ın mavi gözlerine yazılması muhtemel "Never Kissed Anyone With Blue Eyes Before You" ve albümün biraz daha kişisel sözlere sahip  "When I Was A Little Girl" yeni parçalardan. Albüme adını veren "You Make It Feel Like Christmas" parçasında da Shelton'la düet yapmışlar.

Ayrıca Stefani, Wham grubunun en ünlü şarkılarından biri olan "Last Christmas"ı da oldukça farklı bir düzenlemeyle albüme eklemiş. İyi de etmiş :)

Benim albümde en sevdiklerim "White Christmas", "Last Christmas" ve son şarkı olan "Christmas Eve" oldu.

Bakalım siz nasıl bulacaksınız bu erken albümü?

8 yorum :

 1. Yılbaşı şarkılarını da, yılbaşını da seviyorum :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şaka maka 2018 köşeden gözüktü :p
   Yakında yılbaşı süsleri de çıkar piyasaya

   Sil
 2. Yeni düzenleme beni sarmadı pek 😀

  YanıtlaSil
 3. Yılbaşı şarkılarında favorim Mariah Carey'den All I Want For Christmas Is You. Özellikle Aşk Her Yerde filmindeki yorumlanışı mükemmel.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok keyifli bir albümdür. Ben de en çok Miss You Most şarkısını severim o albümde. Ama filmi izlemedim :(

   Sil
  2. Öyle mi? Yoruma filmi izlemediysen mutlaka izle diye yazacaktım ama çok popüler olduğu için nasıl olsa izlemişsindir diye yazmadım :-) Canın romantik komedi izlemek istediğinde izleyebilirsin. Çok eğlenceli bir filmdir.

   Sil
  3. Hemen listeme alıyorum.
   Haftasonu için güzel bir keyif olur bana da 😉

   Sil

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates