2017'nin İzlenmesi Gereken Dizilerini Yazdım ! 🎬


Biri mutlaka sizin için! 🏆

14 yorum :

 1. hımm, this is us ve blackish i alayım listeye ama nası yetişcez ya of ya hepsine bir de ayrıca bir kore dizileri var onlar ise çok ürüyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir de buna izlenecek filmler, yeni albümler ve okunacak kitapları eklendin mi vakit makit kalmıyor. Düşün ki kore dizilerine daha hiç girmedim bile. Kore sinemasını keşfediyorum yeni yeni.

   Sil
 2. Hemen bakıyorum. Nasıl olsa IMDB'de izleme listeme ekliyorum, bir şey izlemek istediğimde oradan seçer izlerim. Öneriler için teşekkürler :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel liste mi tutuyorsun? Ben de mi açsam bir hesap acaba?
   Ben teşekkür ederim, keyifle izlemeler şimdiden

   Sil
  2. Ben liste tutma hastasıyım. Belki başak burcu olduğum için okunacaklar listesi, izlenecekler listesi, yapılacaklar, yemek listesi vb. her şeyin listesini tutabilirim. sonrasında liste tamamlandıkça mutlu oluyorum, rahatlıyorum :-)

   Sen kesinlikle bir IMDB hesabı açmalısın. Çok pratik oluyor. İzlediklerine puan veriyorsun, izlemediklerini izlemek için işaretliyorsun, bu filmi izlemiş miydim diye düşünmene gerek kalmıyor. Oscarlı filmleri izleme veya en iyi 250 filmi izleme gibi listeleri tamamlamaya çalışabilirsin. Ve daha bir sürü şey :-)

   Sil
  3. Ve hesabım bugün itibarıyla açılmış bulunmaktadır.
   Teşekkürler 👍

   Sil
 3. 1 ve 5 aklımı çeldi gibi 😀

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence önce 5'ten başla. Sanki daha çok seversin gibi gibi

   Sil
 4. Handmaid's Tale ve Feud dışında hepsi cepte :) Hepsini de çok beğendim. Ekim sonunda Stranger Things'i bekliyorum :) Bakalım Westworld ikinci sezonda neler olacak.
  Öpüyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biliyorum sen sıkı bir dizi takipçisisin :)
   Dediğin gibi sabırsızlıkla beklemedeyissss 💋💋

   Sil
 5. Dizilerden 3'ü listemde! ^_^ Bu güzel liste için çok teşekkürler sevgili Transilvanya yoldaşım! ^_^

  YanıtlaSil
 6. Black-ish merak ettiklerimden, The Handmaid's Tale kitabını okumamı bekliyor :). İlk ikisi zaten sevip izlediğim seriler :). Teşekkürler :).

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Black-ish'i keyifle izleyeceğini düşünüyorum. Handmaid's Tale'inse dizisini kitabından daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.
   Ben teşekkür ederim güzel yorumun için 💋

   Sil

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates