Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı | The Secret Life of Pets


Yönetmen:
  
  Henry Joost, Ariel Schulman
Senaryo:
  
     Jeanne Ryan (kitap), Jessica Sharzer
Oyuncular:
   Emma Roberts, Dave Franco, Emily Meade

Aksiyon, Gizem,Suç   96 dakika, 2016  

Animasyon sevenlerin bayılacağı "Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı" nihayet sinemalarda. Hele bir de kendinizi hayvan-sever olarak tanımlıyorsanız filmdeki karakteri daha bir seveceksiniz:)


Filmin posterinde şu cümle var:

"Her gün işe giderken evde bıraktığınız evcil hayvanlarınız, siz eve dönene kadar geçen süreç içerisinde ne yapıyor?" Buradan yola çıkarak bizi nasıl bir hikayenin beklediğiniz az çok tahmin edebiliyoruz.Hikayemizin kahramanı Max sahibine aşık, en büyük derdi onun eve dönmesini beklemek olan tatlı bir köpek. Çevre apartmanlarda yaşayan kedi, köpek, balık, kuş pek çok arkadaşı var. Ekip sağlam yani.

Bir gün yine sahibinin dönüşünü beklerken, Max, kötü bir sürprizle karşılaşıyor. Eve yeni misafir geliyor: iri ve bol tüylü Duke.


Tabii iki ezeli düşman hiç anlaşamıyorlar ve evde bir güç mücadelesi başlıyor. Ta ki başlarını derde sokup, birbirlerinin yardımına ihtiyaç duyana kadar!

Film tatlı karakterleri ve verdiği güzel mesajlarla çocuklar için de güzel bir örnek oluşturuyor. İyinin her zaman kazanması ve kötü karakterlerin bile filmin sonunda iyiye dönüşmeleri sanırım biz büyüklerin de animasyonlarla ilgili en sevdiği detay...

Hikayemizin sonu hep mutlu bitiyor ne güzel ki...Sevginin, yardımlaşmanın güzelliğini ve ön yargının ne kadar saçma bir şey olduğunu bize keyifli bir şekilde gösteren "The Secret Life of Pets" (Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı)son zamanlardaki yorucu gündemden uzaklaşmak isteyenler için harika bir seçenek.

2 yorum :

 1. Okulda öğrencilerle beraber izledim filmi. Çok eğlenceliydi. Sanırım devam filmi de çekildi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa devam filmi çekildi mi?
   Harika çok sevindim bu işe

   Sil

Designed by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates